Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Width
ca: Amplada

en: Hidden
ca: Ocult

en: Webform
ca: Formulari web

en: Width of the textfield.
ca: Amplada del camp de text.

en: Precision
ca: Precisió

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Token values
ca: Valors dels tokens

en: Leaving blank will use the default size.
ca: Si el deixeu en blanc s'utilitzarà la mida predeterminada.

en: Examples: $, #, -.
ca: Exemples: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
ca: Exemples: lb, kg, %.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
ca: !name no pot ser més llarg de %max caràcters i actualment és de %length caràcters.

en: Prefix text placed to the left of the field
ca: Prefix situat a l'esquerra del camp

en: Postfix text placed to the right of the field
ca: Sufix situat a la dreta del camp

en: Formula
ca: Fórmula
