Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Width
cs: Šířka

en: Hidden
cs: Skryté

en: Width of the textfield.
cs: Šířka textového pole.

en: Precision
cs: Přesnost

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Token values
cs: Hodnoty tokenů

en: Leaving blank will use the default size.
cs: Pokud necháte prázdné, použije se výchozí velikost.

en: Examples: $, #, -.
cs: Příklady: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
cs: Příklady: lb, kg, %.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
cs: !name nesmí být delší než %max znaků (zadáno %length znaků).
