Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Width
cy: Lled

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Width of the textfield.
cy: Lled o'r  maes testun.

en: Precision
cy: Trachywiredd

en: Error message
cy: Neges wall

en: Token values
cy: Gwerthoedd tocyn

en: Leaving blank will use the default size.
cy: Bydd ei adael yn wag yn defnyddio maint rhagosod.

en: Examples: $, #, -.
cy: Enghreiffitau:$,#,-.

en: Examples: lb, kg, %.
cy: Enghreifftiau: lb, kg, %

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
cy: Ni all !name fod yn fwy na %max o gymeriadau, ond ar hyn o bryd mae'n %length o gymeriadau.
