Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Width
da: Bredde

en: Hidden
da: Skjult

en: Webform
da: Webformular

en: Width of the textfield.
da: Tekstfeltets bredde.

en: Precision
da: Præcision

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Token values
da: Symbolværdier

en: Leaving blank will use the default size.
da: Lad feltet stå tomt for at bruge standardstørrelsen.

en: Examples: $, #, -.
da: Eksempler: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
da: Eksempler: lb, kg, %.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
da: !name er på %length tegn, men må ikke være længere end %max tegn.

en: Formula
da: Formel
