Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Width
el: Πλάτος

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Width of the textfield.
el: Πλάτος του πεδίου κειμένου.

en: Precision
el: Ακρίβεια

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Token values
el: Τιμές συμβόλων

en: Leaving blank will use the default size.
el: Αν μείνει κενό, θα χρησιμοποιηθεί το προεπιλεγμένο μέγεθος.

en: Examples: $, #, -.
el: Παραδείγματα: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
el: Παραδείγματα: lb, kg, %.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
el: Το πεδίο !name δεν μπορεί να είναι μεγαλύτερο από %max χαρακτήρες, αυτή τη στιγμή έχει μήκος %length χαρακτήρες.
