Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Width
eu: Zabalera

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Token values
eu: Algaien (token) balioak

en: Examples: $, #, -.
eu: Adibideak: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
eu: Adibideak: lb, kg, %.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
eu: !name izenak ezin du %max karaktere baino luzeagoa izan, baina %length luzera dauka.
