Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Width
fi: Leveys

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Width of the textfield.
fi: Tekstikentän leveys

en: Precision
fi: Tarkkuus

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Token values
fi: Merkkiarvot

en: Leaving blank will use the default size.
fi: Jos kenttä on tyhjä, käytetään oletusarvoista kokoa.

en: Examples: $, #, -.
fi: Esimerkit $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
fi: Esimerkit lb, kg, %.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
fi: !name ei voi olla pidempi kuin %max merkkiä, mutta sen pituus on tällä hetkellä %length merkkiä.

en: Prefix text placed to the left of the field
fi: Kentän eteen lisättävä etuliiteteksti

en: Postfix text placed to the right of the field
fi: Kentän perään lisättävä jälkiliite

en: Formula
fi: Kaava
