Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Width
gl: Ancho

en: Hidden
gl: Oculto

en: Webform
gl: Formulario web

en: Precision
gl: Precisión

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Leaving blank will use the default size.
gl: Deixándoo en branco utilizarase o tamaño por defecto.

en: Examples: $, #, -.
gl: Exemplos: $, #, -.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
gl: !name non pode ser máis longo que %max caracteres, pero actualmente ten unha lonxitude de %length caracteres.
