Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: Precision
hi: सूक्ष्मता

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
hi: !name %max वर्णों से अधिक लंबा नहीं हो सकता है, लेकिन वर्तमान में यह %length लंबा है |
