Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Width
hr: Širina

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Precision
hr: Preciznost

en: Error message
hr: Poruka greške

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
hr: !name ne može biti duže od %max znakova a sadašnja duljina je %length znakova.
