Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Width
id: Lebar

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: Precision
id: Ketelitian

en: Error message
id: Pesan kesalahan

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
id: !name tidak boleh melebihi %max karakter, saat ini berisi %length karakter.
