Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Width
jv: Ambané

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Precision
jv: Ketepatan

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
jv: !name ora bisa luwih dawa saka %max karakter nanging saiki dawané %length karakter.
