Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Width
km: ទទឹង

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Precision
km: ចំនួន​ខ្ទង់

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
km: !name មិនអាច​វែង​ជាង​តួអក្សរ %max ប៉ុន្តែ​បច្ចុប្បន្ន​ប្រវែង​តួអក្សរ​គឺ %length ។
