Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Width
lt: Plotis

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Webform
lt: Web forma

en: Width of the textfield.
lt: Teksto laukelio plotis.

en: Precision
lt: Tikslumas

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Token values
lt: Token reikšmės

en: Leaving blank will use the default size.
lt: Jei paliksite tusčią bus naudojama numatyta reikšmė.

en: Examples: $, #, -.
lt: Pavyzdžiai: $, #, —.

en: Examples: lb, kg, %.
lt: Pavyzdžiai: m, kg, %.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
lt: !name negali būt daugiau nei %max simbolių, bet netrumpiau nei %length.
