Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Width
ms: Kelebaran

en: Hidden
ms: Terselindung

en: Precision
ms: Ketepatan

en: Error message
ms: Mesaj ralat

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
ms: Kepanjangan !name tidak boleh lebih daripada %max aksara tetapi kepanjangan kini ialah %length aksara.
