Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Width
no: Bredde

en: Hidden
no: Skjult

en: Precision
no: Presisjon

en: Error message
no: Feilmelding

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
no: !name kan ikke være lenger enn %max tegn, den er nå %length tegn

en: Formula
no: Formel
