Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Width
ro: Lățime

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Width of the textfield.
ro: Lăţimea câmpului de text.

en: Precision
ro: Precizie

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
ro: !name nu poate fi mai lung de %max caractere dar are %length caractere.

en: Formula
ro: Formulă
