Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Width
sk: Šírka

en: Hidden
sk: Skryté

en: Webform
sk: Webformulár

en: Width of the textfield.
sk: Šírka textového poľa.

en: Precision
sk: Presnosť

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Token values
sk: Hodnoty tokenov

en: Leaving blank will use the default size.
sk: Ak necháte pole prázdne, použije sa predvolený rozmer.

en: Examples: $, #, -.
sk: Napríklad: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
sk: Napríklad: lb, kg, %.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
sk: !name nemôže byť dlhší ako %max znakov, napriek tomu je dlhý %length znakov.
