Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Width
sl: Širina

en: Hidden
sl: Skrito

en: Precision
sl: Natančnost

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
sl: !name ne sme biti daljše od %max znakov, vpisanih pa je %length.
