Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Width
sv: Bredd

en: Hidden
sv: Dold

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Width of the textfield.
sv: Textfältets bredd.

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Token values
sv: Värden för ersättningstecken

en: Leaving blank will use the default size.
sv: Om du inte fyller i detta används standardstorleken.

en: Examples: $, #, -.
sv: Exempel: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
sv: Exempel: kg, lb, %.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
sv: !name får inte vara längre än %max tecken, men är för närvarande %length tecken.
