Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Width
th: ความกว้าง

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Precision
th: ความละเอียด

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
th: !name ไม่สามารถยาวเกินกว่า %max ตัวอักษร ซึ่งปัจจุบันมีความยาว %length
