Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Width
tr: Genişlik

en: Hidden
tr: Gizli

en: Width of the textfield.
tr: Metin alanının genişliği.

en: Precision
tr: Kesinlik

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
tr: !name %max karakterden daha uzun olamaz ancak şu anda %length karakter uzunluğunda.

en: Formula
tr: Formül
