Webform Calculator (7.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Width of the textfield.
vi: Độ dài của trường văn bản.

en: Precision
vi: Độ chính xác

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Token values
vi: Các từ thay thế

en: Leaving blank will use the default size.
vi: Để trống nếu muốn dùng kích thước mặc định.

en: Examples: $, #, -.
vi: Ví dụ: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
vi: Ví dụ: lb, kg, %.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
vi: Trường dữ liệu !name không thể dài hơn %max ký tự nhưng độ dài hiện tại là %length ký tự.
