Webform Campaign Monitor (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Email address
cs: E-mail

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Name
cs: Jméno

en: Lists
cs: Seznamy
