Webform Campaign Monitor (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Name
et: Nimi

en: Lists
et: Nimekirjad

en: Webform
et: Veebivorm
