Webform Campaign Monitor (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Name
eu: Izena

en: Lists
eu: Zerrendak
