Webform Campaign Monitor (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Name
lv: Nosaukums

en: Webform
lv: Webforma
