Webform Campaign Monitor (7.x-2.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Name
ar: الاسم

en: Lists
ar: قوائم
