Webform Campaign Monitor (7.x-2.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Yes
ca: Sí

en: Name
ca: Nom

en: Lists
ca: Llistes

en: Webform
ca: Formulari web
