Webform Campaign Monitor (7.x-2.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Email address
de: E-Mail-Adresse

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Lists
de: Listen

en: Webform
de: Webformular

en: Checked by default
de: Grundsätzlich aktiviert
