Webform Campaign Monitor (7.x-2.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Lists
gu: યાદીઓ
