Webform Campaign Monitor (7.x-2.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Email address
sv: E-postadress

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Name
sv: Namn

en: Lists
sv: Listor

en: Webform
sv: Webbformulär
