Webform Campaign Monitor (7.x-2.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Name
fa: نام

en: Lists
fa: فهرست‌ها

en: Webform
fa: فرم ساز
