Webform Campaign Monitor (7.x-2.2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Name
fr: Nom

en: Lists
fr: Listes
