Webform Campaign Monitor (7.x-2.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Name
gl: Nome

en: Webform
gl: Formulario web
