Webform Campaign Monitor (7.x-2.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Name
tr: İsim

en: Lists
tr: Listeler
