Webform Campaign Monitor (7.x-2.3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Name
fi: Nimi

en: Lists
fi: Listat

en: Webform
fi: Verkkolomake
