Webform Campaign Monitor (7.x-2.3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Name
he: שם

en: Lists
he: רשימות

en: Webform
he: טופס - Webform
