Webform Campaign Monitor (7.x-2.3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Name
ja: 名前

en: Lists
ja: リスト

en: Webform
ja: ウェブフォーム
