Webform Campaign Monitor (7.x-2.3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Name
pl: Nazwa

en: Lists
pl: Listy

en: Webform
pl: Formularz

en: Checked by default
pl: Domyślnie zaznaczone
