Webform Campaign Monitor (7.x-2.3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Email address
ro: Adresă email

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Name
ro: Nume

en: Lists
ro: Liste
