Webform Campaign Monitor (7.x-2.3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Lists
uk: Списки

en: Webform
uk: Вебформа
