Webform Campaign Monitor (7.x-2.4) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Email address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Name
cy: Enw

en: Webform
cy: Ffurf gwe
