Webform Campaign Monitor (7.x-2.4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Name
el: Όνομα

en: Lists
el: Λίστες
