Webform Campaign Monitor (7.x-2.4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Name
hr: Naziv

en: Lists
hr: Liste
