Webform Campaign Monitor (7.x-2.4) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Name
nl: Naam

en: Lists
nl: Lijsten

en: Webform
nl: Formulier

en: You are now subscribed to the "@list" list.
nl: U bent nu aangemeld voor de lijst '@list'.
