Webform Campaign Monitor (7.x-2.4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Email address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Lists
ta: பட்டியல்கள்
