Webform Campaign Monitor (7.x-2.4) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Name
da: Navn

en: Lists
da: Lister

en: Webform
da: Webformular
