Webform Campaign Monitor (7.x-2.4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Name
hi: नाम

en: Lists
hi: सूचियों

en: Checked by default
hi: डिफॉल्ट से चुना हुआ
