Webform Campaign Monitor (7.x-2.3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Webform
lt: Web forma
